INFORMACJE O ZAKUPACH

Twoje zakupy są bezpieczne. Używamy certyfikatu SSL, który zapewnia szyfrowane połączenie.

Realizacja zamówienia w przypadku produktów szytych według indywidualnych potrzeb (na wymiar) zwykle nie trwa dłużej niż 7 dni roboczych. Pozostałe zamówione produkty, wysyłane są następnego dnia roboczego.

Czas dostarczenia przesyłki zazwyczaj nie trwa dłużej niż 2 dni robocze.

 

Po złożeniu zamówienia, zajmujemy się realizacją zamówionych produktów, gdy twoje zamówienie będzie już skompletowane i gotowe do wysyłki, wysyłamy do Ciebie e-maila informacyjnego.

Tak, otrzymasz fakturę, jeśli zaznaczysz taką opcję w formularzu zamówienia, jeśli nie zaznaczysz tej opcji, nie otrzymasz faktury. Numer NIP nie jest wymagany do otrzymania faktury, jest to wybór opcjonalny.

Oczywiście, możesz zamówić produkty przez telefon, numer telefonu znajduje się w górnej części strony a także w zakładce „kontakt” na dole strony.

Jeśli zależy Ci np. na doszyciu koralików, gipiury, lamówki, bądź uszyciu firany i/lub zasłony o niestandardowych wymiarach lub kształtach. Wystarczy, że do nas zadzwonisz a my spełnimy twoje oczekiwania 🙂

 

INFORMACJE O PŁATNOŚCIACH

Płatność za zamówienie jest pobierana w momencie dokonania transakcji w przypadku przelewów internetowych.

Wybierając opcję kuriera za pobraniem, odliczoną gotówkę należy przekazać kurierowi w momencie odbierania zamówienia.

W przypadku otrzymania uszkodzonego lub niewłaściwego produktu, najlepiej jeśli po prostu do nas zadzwonisz i nas o tym poinformujesz.

Każdy przygotowany dla Państwa produkt jest przez nas sprawdzany przed wysyłką.

Prosimy o uważne dokonywanie zakupów, złożone zamówienie można zmienić lub anulować, wystarczy do nas zadzwonić.

Możesz śledzić status i lokalizację swojej paczki po złożeniu zamówienia, opcja jest dostępna w dolnej części strony „Sprawdź zamówienie”.